top of page

Спільна допомога дитячому центру на Чернігівщині

Оновлено: 5 серп. 2022 р.

Діти - їх посмішка, радість в очах, мрії та надії - це найвагоміша з сил, котра допомагає нам рухатись до перемоги, до втілення кращого майбутнього. Вони дають нам силу та наснагу впевнено йти далі вперед.

Дитячі емоції та слова найщиріші. Велике щастя спостерігати дитячу радість, чути дзвінкий сміх та бачити в їх очах вдячність, цікавість, надію та добро. Так і нас переповнило почуття гордості та впевненості, що ми на правильному шляху.

БФ “МАЙБУТНЄ ІЗ БДЖОЛАМИ” спільно з партнерами БФ "Клуб Левів міста Львова" передали центру соціально-психологічної реабілітації на Чернігівщині лікарські засоби, дитячий одяг, взуття, іграшки та засоби гігієни.

Сором’язливе “дякую”, невинна посмішка, відкритість - дали нам натхнення продовжувати нашу справу. І сьогодні ми зробили маленький крок для їх підтримки. Але діти продовжують потребувати нашої допомоги. Деталі проєкту за посиланням https://www.futurewithbees.com.ua/post/pidtrymka-dytiachoho-tsentru-sotsialno-psykholohichnoi-reabilitatsii.


Ти теж можеш підтримати дітвору. Частинка твого тепла і доброти вдячністю засяє в дитячих очах і вкотре доведе, що ми разом - єдині та непереможні!


Дякуємо всім хто долучився до допомоги. Спільними зусиллями ми рухаємось далі!

11 переглядів

Comments


bottom of page