top of page
Про нас

Закохані в небо, з великими серцями та амбіціями розвитку авіації та туризму України – ми команда Авіакомпанії БІЗ (BEES Airline). Нам не байдужа доля нашої країни. Ми не змогли залишатися осторонь. Кожен допомагав на своєму фронті. Та ми вирішили об’єднати наші зусилля, створивши благодійний фонд «МАЙБУТНЄ ІЗ БДЖОЛАМИ», щоб разом ще більше допомогти всім, хто того потребує.

Долучайтеся до наших ініціативних програм, відновимо Україну разом!

Війна в Україні з 24 лютого 2022 року торкнулася всіх громадян та людей по всьому світу, змусила зазирнути в очі страху, безсиллю та невідомості. Країна потребує відбудови, людям необхідно відновити житло та інфраструктуру, дітям надати допомогу та підтримку. З вірою в краще майбутнє нашої країни та нації, задля відновлення та допомоги був створений благодійний фонд «МАЙБУТНЄ ІЗ БДЖОЛАМИ».  

 

Наша головна місія – усіма можливими засобами сприяти відновленню та відбудові України. Ми будемо рухатись за такими напрямками діяльності:

  1. Відновлення об’єктів авіаційної та цивільної інфраструктури;

  2. Адресна допомога громадам та містам;

  3. Допомога дитячим будинкам;

  4. Відновлення пошкоджених шкіл;

  5. Закупівля та доставка медикаментів та медичного обладнання до лікарень;

  6. Організація подорожей дітей та постраждалих від військових дій на оздоровчі відпочинки, літні табори, реабілітаційні програми, тощо.

  7. Організація та супровід лікування хворих та поранених в медичних закладах України та світу.

 

Фонд для підтримки та допомоги у відновленні України заснований Хайнацьким Євгенієм Болеславовичем. Все його життя пов’язане з авіацією та туризмом – за більш ніж 20 років його був пройдений шлях від звичайного менеджера по напрямках в авіакомпанії Аеросвіт та вже сьогодні він є генеральним директором авіакомпанії БІЗ Ейрлайн. Усі проєкти, у створенні та розвитку яких він брав участь були успішно реалізовані. Завдяки його ідеям та прагненню створити унікальні проєкти були засновані туристична фірма «Стиль Авіа»,  що об’єднала туристичних операторів та авіаперевізників України і була замовником багатьох чартерних рейсів; та перші в країні лоу-кост Авіакомпанії Скай АП (SkyUP Airlines) та БІЗ (BEES Airline).

Створюючи нові бізнеси та успішно розвиваючи їх він допомагає розвитку не тільки авіаційної та туристичної галузей, а й економіки України в цілому. А щира душа та прагнення допомоги ніколи не залишає його осторонь в складні та критичні моменти для України та світу. Так він першим зреагував на необхідність евакуації людей з Уханю (Китай) під час пандемії Covid-19, спланував та реалізував увесь процес рятування людей, а також за його участю було організовано серію гуманітарних вантажних перевезень. Проникся катастрофою від пожеж, котрі в серпні 2021 року охопили Грецію та відгукнувся на необхідність доставити українських вогнеборців до Афін.

І сьогодні, в такий складний час для кожного українця, він не може залишатися осторонь та прагне допомогти Україні, долучивши всі свої ресурси та об‘єднавши своїх друзів, колег та партнерів!

                                   

bottom of page