top of page

ЗБІР НА ВІДНОВЛЕННЯ ЛІЦЕЮ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ

Оновлено: 5 серп. 2022 р.

Ми не можемо залишатися осторонь нещасть та шкоди, що Україні та українцям завдає війна. Для того, щоб допомогти дітям адаптуватись, продовжити життя, а комусь розпочати його заново у новому домі, благодійний фонд «МАЙБУТНЄ ІЗ БДЖОЛАМИ» пропонує Вам долучитись до проєкту відновлення школи у селищі Михайло-Коцюбинське, що на Чернігівщині.

В мирний час у школі навчалось більше 480 учнів з місцевого та навколишніх сіл. Після окупації та бомбардувань селища, нажаль, учні вже не мають цієї можливості. Школа зазнала значних руйнувань.

Розпочато збір коштів на будівельні матеріали для відновлення стін та покрівлі школи, для встановлення вибитих вікон та дверей, для закупівлі необхідних меблів, устаткування та комп’ютерної техніки. Не залишайтесь байдужими до лиха громади Михайло-Коцюбинське, адже освіта наших дітей є запорукою успішного майбутнього країни та суспільства.

Долучайтесь до проєкту відновлення школи у селищі Михайло-Коцюбинське! Відбудуємо школу! Крокуймо разом до спільного майбутнього!


14 переглядів

コメント


bottom of page