top of page

Долучайтесь до програми відновлення

ЗОШ ВО Михайло-Коцюбинська!

Відновимо майбутнє для дітей! Відбудуємо Україну разом!

Освічена та думаюча нація – складна для управління. Знання, то є велика сила! Любов до культури, мистецтва, науки, вдосконалення зароджується і розвивається зі шкільних років. Вчителі навчають новому, знайомлять з історичними подіями, дають розуміння культури та спонукають самостійно мислити. Вони допомагають у формуванні особистості, додають впевненості й віри у власні сили.

 

Чернігівщина – одна областей, котра зазнала нищівних руйнувань. Серед перших прийняла на себе удар ворога. Одне з таких селищ є Михайло-Коцюбинське, що стало спершу жертвою, а потім і тимчасовою базою окупанта. Жителі знаходились більше 35 діб в окупації. Обстріли з позицій ворога, розташованих в околицях, були постійними. Заклади культури та освіти по всій країні перетворились на прихисток для громадян. Й школа у селищі Михайло-Коцюбинське не стала виключенням. Але під час обстрілів один зі снарядів влучив до будівлі та на стадіон. На превеликий жаль, були й постраждалі, внаслідок того обстрілу. 

 

Школа захистила всіх хто ховався в її підвалі. Своїм прихистком дала можливість людям пережити ті обстріли та тяжкі дні окупації. Але сама будівля понесла значних пошкоджень і втрат - зруйновані повністю комп’ютерний клас, кабінети хімії, фізики, частково кабінет біології, архів, кабінет захисту України. Коридори, підсобні та підвальні приміщення. 

 

Загальноосвітня школа, була оснащена обладнанням для мультимедійного навчання, з бібліотекою та спортивними майданчиками, була місцем знань для 480 учнів не тільки місцевих, а й для прилеглих сіл.

На меті фонду “Future with Bees” допомогти селищній громаді у відновленні школи. Потрібно спільними зусиллями відновити освітній заклад до 1 Вересня. Дати можливість дітям зустріти перший дзвоник та повернутись до навчання. Адже звичні та буденні речі, котрих нам зараз так не вистачає, дають сьогодні впевненість, в тому, що буде завтра. А навчання для дітей – це пізнання та вивчення нового. Але не тільки! Школа – це звичний осередок для дітей, місце де вони спілкуються зі своїми друзями, вчителям, навчаються, обмінюються досвідом, надихаються. Це звичне та нормальне, без чого так складно уявити життя, та те – без чого залишились діти після 24-го лютого.

 

За оцінкою експертної комісії для відновлення, витрати на будівельні матеріали, вікна, двері, покриття та меблі, комп’ютерну техніку, обладнання, підручники та шкільний інвентар,   знадобиться близько 60 млн гривень (еквівалентно сумі в 1,7 млн. доларів США). 

Відновлення школи в селище
Михайло-Коцюбинське на Чернігівщині

480 учнів залишилися без освіти

ХХХ кв. м пошкоджено

60 млн. грн потрібно для відновлення

bottom of page